חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסדרי נגישות:

חברת רובוס ייעוץ ופיתוח עסקי בע"מ (להלן: "רובוס"/ "אנחנו" /"אנו") משקיעה את מירב המאמצים והמשאבים בכדי לספק לכל לקוחותינו שירות שוויוני, מקצועי, ונגיש וזאת בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח – 1998 וכלל התקנות אשר הותקנו מכוחו.

רובוס רואה בחשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

נגישות אתר אינטרנט:

כיום האינטרנט הוא המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כדי לממש הבטחה זו, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי.

כיצד עובדת הנגשה באתר?

באתר זה מוצב תפריט הנגשה של חברת הנגשת אתרים – נגיש בקליק. לחיצה על כפתור הנגישות מאפשרת את פתיחת התפריט המכיל כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

אפשרויות הנגישות בתפריט:

שימוש ברכיבים ואתרי צד שלישי

כאשר נעשה שימוש ברכיבים או אתרי אינטרנט של צד שלישי באתר כגון פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, צ`אטים חיצוניים ואחרים שאינם בשליטתנו, ייתכן והדבר יציב אתגרים בשימוש באתר בידי אנשים בעלי מוגבלויות שאין ביכולתנו לתקן.

להלן מספר דוגמאות למדיניות הנגישות באתרי צד שלישי:

בכל בעיה הנוגעת למדיניות הנגישות באחד מאתרי צד שלישי המופיעים באתר רובוס יש לפנות לרכזת הנגישות שפרטיה מוצגים בסוף עמוד זה.

פניה לרכזת הנגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של החברה עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.

פניה לרכזת הנגישות בחברת רובוס:

שם: גב' מיכל אשכנזי.

טלפון: 03-6763533.

דוא"ל: michal@robus.co.il.

כתובת למשלוח דואר: המסגר 35, תל אביב (Sky Tower).

ניתן ליצור איתנו קשר גם כאן.  

הסדרי נגישות במשרדי רובוס

פרסום הסדרי הנגישות

תאריך עדכון אחרון: 22.2.2023