חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיזוגים

אז הצלחתם להגשים חלום קטן: פתחתם משרד עצמאי או חברתם כמה עורכי דין וייסדתם משרד יחד. 
שאפו! 

השנים הקרובות (אינשאללה) צפויות להיות בסימן צמיחה: לאט לאט, עקב לצד אגודל, המשרד גדל ומפתח: המתמחים הופכים לשכירים, השכירים לשותפים, השותפים לשותפי אקוויטי וכך הלאה.

אולם 'גידול אורגני' כמו שהברנז'ה אוהבת לקרוא לזה, הוא לא עניין של מה בכך: המשרד מקבל לקוחות חדשים, עם צרכים חדשים, ותמיד תמיד תידרשו 'להתאבד' בשבילם ולהמשיך לתת להם שירות ויהי מה – גם המשמעות היא לפתוח מחלקות חדשות או לגייס עובדים חדשים למחלקות קיימות. 

במציאות כזו חשוב לנשום עמוק ולזכור: הזמן הוא המשאב הכי יקר שלכם. גידול אורגני (או צרות של עשירים בשפה פשוטה) הוא עניין שידרוש לא מעט זמן ניהול ותפעול וכן – גם תחושת בטן וחושים עסקיים מחודדים.

הפתרון: מיזוגים

בשנים האחרונות שוק המיזוגים בסקטור המשפטי לא נח לרגע: משרדי בוטיק מתמזגים למשרדים גדולים יותר, משרדים בינוניים חוברים אחד לשני, שותפים מתפצלים ומקימים משרד משלהם.

במילים אחרות: גלגל החיים של השוק המשפטי נע קדימה.

מה התפקיד שלנו בכל זה?

לאחר הבנת הרציונל למיזוג והחיבור בין הצדדים, ניגש להתאמת הציפיות, הצדדים והצד המסחרי-כלכלי-הסכמי בין הצדדים.

בשנים האחרונות אנחנו נותנים מענה הוליסטי ומלא בתהליכי מיזוג בין משרדים בכל גודל – באמצעות החברה הכלכלית שלנו שלא נחה לרגע.
בין היתר, המומחים של Roboost אחראים על כל הפן הכלכלי המורכב בתהליכי המיזוג: החל מקביעת יחסי המיזוג, דרך טיוב הנתונים, תהליכי עומק ובחינות פיננסיות של המשרדים המתמזגים.

אבל זה לא הכל: ההיכרות העמוקה שלנו עם כל קצוות הקשת המשפטית, החיבור לדור הבא של המשרדים, בקיאות בשפה העסקית והבנת העולם החדש – הם אלו שהעניקו לנו יתרון משמעותי ואפשרו לנו להוביל כמה וכמה מיזוגים שזכו להדים והפכו להצלחה גדולה.