חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליווי פרויקט הקמת אתר אינטרנט תדמיתי

אתר האינטרנט של המשרד הוא תעודת הזהות שלו! 

האתר הוא התחנה הראשונה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המפגש הראשון עם אלו לא נעשה בלובי במשרד, לא באולם המשפט עצמו ולא במסדרון – אלא בדף הבית שלכם. 

שם (בדף הבית), הלקוחות לא בוחלים באמצעים ומעמידים אתכם לחקירה נגדית ללא רחמים, בעת החיפוש אחר המשרד הנכון בשבילם. זה אומר שהאתר שלכם צריך לשדר בדיוק (אבל בדיוק) את מה שהמשרד מייצג, את הערכים שלו ואילו שירותים הוא מציע. 

מלבד הלקוחות הפוטנציאליים – האתר הוא גם אמצעי מרכזי למשרד לעדכון הלקוחות הקיימים, לגיוס עובדים חדשים וכן – גם למיתוג מעסיק. 

לונג סטורי שורט – הקמת אתר אולי נשמעת משימה פשוטה יחסית – אבל אין דבר יותר קשה ומייסר מלכתוב על עצמך. לכן, משרדי עורכי דין וראיית חשבון שהשכילו להשקיע בעניין הזה ולהקים אתר תדמית איכותי, אשר נבנה בצורה מקצועית, הצליחו למצב את עצמם כמשרדים מובילים, יוצרי תקדימים, מקצוענים, חדשניים ושירותיים, ובכך למעשה לשכנע גם לקוחות "מתנדנדים" שהבחירה בהם היא הבחירה הנכונה, היוקרתית והאיכותית.

פרספקטיבה מקצועית של אדם מבחוץ - זה כל מה שצריך

צוות Robus מלווה עשרות משרדי עורכי דין ורואי חשבון בבנייה, עיצוב והקמה של אתרי אינטרנט. הניסיון שלנו בעולם המשפט, כמו גם ההיכרות שלנו עם ממשקים חדשניים כדוגמת Wix, וורדפרס ואלמנטור, יאפשרו לנו לתכנן למשרדכם אתר יוקרתי, מדויק ומקצועי שיבדל אתכם מהמתחרים בדיוק במה שחשוב.

אנחנו נהיה כאן לצדכם לכל אורך הדרך: החל משלב הרעיון, דרך שלב כתיבת התכנים באופן שיווקי ומקצועי ועד לעיצוב האתר, תכנותו והעלאתו לאוויר. גם לאחר שיגיע היום המיוחל (והמרגש!) נמשיך לעמוד לרשותכם כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך ולבצע תיקונים תוך כדי תנועה – אם צריך.