חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתיחת משרד עצמאי

"להיות הבוס של עצמך".

אולי הקלישאה הכי קלישאתית (יעני נכונה) בעולם העצמאיים, בכל תחום. 

אפשר להגיד שרוב עורכי הדין שאנחנו מכירים חולמים לשבור את כל המחסומים ולפתוח משרד עצמאי. הדרך לשם מלווה בשלל פנטזיות. חלקן שגורות יותר כמו "לחיות לפי הזמנים של עצמך", ו"לעבוד פחות ולהרוויח יותר". אחרות נותנות מקום לאגו ולכוח (ותודה לאל לא חסר מזה לעורכי דין :-)) וחוזרת על המנטרה "כולכם מפוטרים!" בהנאה גדולה. 

פתיחת משרד היא אמנם פרוצדורה טכנית פשוטה יחסית בעולם החדש, אבל ניהול המשרד הוא מאתגר הרבה יותר מכל פנטזיה. כי להיות עורך דין מקצועי ומצטיין בהיבט המשפטי זה דבר אחד, אבל להוביל את המשרד לשגשוג וצמיחה – זה כבר סיפור אחר לגמרי. סיפור שתלוי, בין היתר במה שאנחנו אוהבים לקרוא לו כישורי Hustle: יכולות מכירה ושיווק, פיתוח חוש עסקי, יכולת מימון והמון המון כריזמה. 

איך מפתחים כישורי Hustle שכאלה? פשוט מאוד - מתייעצים איתנו!

כבר למעלה מעשור שאנחנו ב-Robus מלווים יד ביד עורכי דין לעבר החלום לפתוח משרד: החל משלב הרעיון ועד ליום המיוחל של השקת המשרד. כל זה תוך כדי בדיקת כדאיות, עבודה על הבידול העסקי, הצבת יעדים, גיבוש אסטרטגיה, מיתוג ובניית נוכחות ברשתות החברתיות. גם לאחר הפתיחה, הצוות שלנו ימשיך ללוות את פעילות המשרד שלכם. הניסיון העסקי והשיווקי שלנו, כמו גם יצירתיות, רשת קשרים ענפה והכרת השוק -הם אלו שבסופו של דבר עושים את ההבדל למשרד הצעיר שעושה את צעדיו הראשונים בביצה.

אנחנו לא פוחדים מאתגרים, ההפך – אנחנו יודעים שברגע שהרצון קיים, זה נכון למדי שאין דבר שיעמוד בפניו. מדובר בתקופה לא פשוטה, אך עם עבודה קשה, התמדה ובעיקר ייעוץ וליווי נכון ומקצועי – כל אחד יוכל להפוך מעורך דין ל- Hustler, תוך מזעור מקסימלי של הפסדים וטעויות פוטנציאליות.