חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייעוץ קריירה לעו"ד

ידעתם ש-1 מכל 128 תושבים בישראל הוא עורך דין?

ברור שידעתם. היחס חסר התקדים הזה מעסיק באופן קבוע לא רק את התקשורת, אלא גם את כולנו, כעורכי דין שניצבים יום יום בפני דילמות קריירה לא פשוטות. 

"האם יש לי עתיד במשרד כשותף? אני רוצה בכלל להיות שותף? מתי כבר אתחיל להרוויח יותר? כמה אחוזים אני אמור להרוויח מהתיקים שאני מביא? אולי כדאי לי להחליף התמחות? אולי בכלל לפתוח משרד משלי ולצאת לדרך עצמאית?"

רגע רגע… עצרו הכל!

נסו לנשום עמוק ולהיזכר במה שלא תמיד מובן מאליו: אתם נמצאים בתחום מרתק ומסעיר, עם מלא אקשן ובלי רגע דל. אתם (כנראה) מאוד אוהבים את זה, אחרת לא הייתם משקיעים 4 שנות לימודים, שנת התמחות ושנים של עבודה קשה. נכון?

עכשיו, אחרי שנרגענו - בואו נתכנן יחד את העתיד!

אנשי הצוות שלנו ב-Robus הם עורכי דין בעצמם. מי כמונו מכירים מקרוב את הדילמות, המחשבות, הלבטים והספקות שמלווים אתכם בכל רגע נתון. בשנים האחרונות ליווינו מאות עורכי דין, שכירים עצמאיים ושותפים בצמתים חשובים בחיים המקצועיים שלהם. בזכות ההיכרות העמוקה שלנו עם התחום, כמו גם רשת הקשרים שטיפחנו לאורך הדרך, בהצלחנו למפות את כלל האפשרויות שעמדו בפני כל אחת ואחד מהם, ולזקק בתוך כך את ה'זהות העורך דינית' שלו עד לקבלת החלטות גורליות מוצלחות.

אם גם אתם שואלים את עצמכם בכל יום אחת (או יותר) מהשאלות הנ"ל, אם אתם עדיין לא מצליחים לראות בבהירות את העתיד המקצועי שלכם – בואו אלינו לייעוץ דיסקרטי, אחד על אחד.