חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שוקלים להכנס למדריכי הדירוג המשפטיים? תוכנית הוידאו האינטרנטית 'אסקימו' אירחה פאנל בנושא

תוכנית הוידאו האינטרנטית המשפטית במסגרת Askimo TV מארחת בכל שבוע מומחים בנושאים שונים לדיון בן כחצי שעה בנושאים העומדים על סדר היום המשפטי של עורכי הדין והקהילה המשפטית לרבות נושאי חקיקה, שיווק עורכי-דין, תחומי נישה חדשים ועוד.

ASKIMO logo

תוכנית הוידאו, בהנחיית עו"ד רוית כהן- שיינר ועו"ד מורן סמון, עסקה לאחרונה בנושא מדריכי הדירוג המשפטיים – כיצד להכנס לדירוג, מה משפיע על הדירוג ועל המיקום בו, ומה הוא בכלל אותו 'מדריך דירוג משפטי'.

בתוכנית זו התארחו הגב' אפרת שגב, מנהלת מחלקת דירוג Duns 100 גלובס ב- D&B, ועו"ד זהר פישר, ראש משרד רובוס – לדיון פתוח בנושא. לכניסה לסרטון – יש להקליק כאן.

למשרדי עו"ד השוקלים לבצע הגשה למדריכי הדירוג הישראלים, המעוניינים להבין לעומק כיצד ניתן להכנס ומה המשמעויות לכך – כלל הפרטים בסרטון שלפניכם.

לכניסה לסרטון – יש להקליק כאן. צפייה נעימה.

askimo israel legal marketing legal guides

קראתם עד כאן? הנה עוד כמה מאמרים שיכולים לעניין

שכר עורכי-דין צעירים – מה הסטאטוס, ומה מתרחש מעבר לים

אין זה סוד גדול כי חיי עורכי הדין הצעירים אינם קלים. מדובר במקצוע בו שעות העבודה ארוכות, לא פעם עמוק אל תוך הלילה. בתחום המשפט המסחרי, לדוגמה, העבודה בפירמות גדולות יכולה להימשך מעל 12 שעות ביום, ובזמנים של עומס – לא פעם מוצאים עצמם עורכי הדין הצעירים מסיימים את יום העבודה אחרי 12 בלילה – לוקחים מונית הביתה – רק כדי להגיע למחרת ליום דומה.

קרא עוד