חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צוות

הדר עבו

מנהלת תיקי לקוחות

טלי קלדרון

מנהלת פיתוח עסקי וראש תחום ליגל מרקטינג

זהר פישר

מייסד

איתמר רונן

מנכ״ל

מיכל אשכנזי

סמנכ"לית תפעול

נועם צדוק

ראש המחלקה הכלכלית

הילי שפירא יחזקאל

מנהלת תיקי לקוחות

שירה קוריס-ורניק

ראש מחלקת דירוגים

בקי לאופר שכטר

ראש המחלקה הבינלאומית

מאיה פיקלר

יועצת ליגל מרקטינג

עו"ד הדר עבו

מנהלת תיקי לקוחות

במסגרת תפקידה כמנהלת תיקי לקוחות ב-Robus, הדר מתעסקת בתהליכי שיווק, מיתוג ופיתוח עסקי מגוונים, בדגש על ניהול רשתות חברתיות, בניית תקציבי שיווק, ניהול תהליכי מיתוג והקמת אתרי תדמית, כתיבה שיווקית, הפקת כנסים מקצועיים ועוד.

הדר היא אשת מילים שנקלעה לעולם המשפט, או אשת משפט שנקלעה לעולם הכתיבה – תלוי את מי שואלים :-) 

היא צפונית במקור וגדלה על הכנרת. את התואר הכפול שלה במשפטים (LL.B) ובתקשורת (B.A) עשתה באוניברסיטת חיפה, ומשם המשיכה היישר להתמחות במחלקת הליטיגציה בפישר בכר חן וול אוריון ושות' (FBC), אחרי שהספיקה גם ללמוד תסריטאות באוניברסיטה הפתוחה.

כשהיא לא בעבודה, הדר אוהבת לבלות עם חברים, לכתוב סיפורים קצרים וכתבות תרבות, ולהופיע מול קהל כי אחד התחביבים של הדר הוא ספוקן וורד – מונולוגי שירה מדוברת שכתבה על החיים עצמם.
לונג סטורי שורט – עם מסירות, יצירתיות והמון צבע – אנחנו חותמים על זה שכל משרד היה שמח שהיא תטפל בתיק שלו. 

עו"ד טלי קלדרון

מנהלת פיתוח עסקי וראש תחום ליגל מרקטינג

טלי עבדה בחמש השנים האחרונות כמנהלת תיקי לקוחות ויועצת ליגל מרקטינג והחל משנת 2021 היא מנהלת הפיתוח העסקי וראש תחום הליגל מרקטינג בחברה. 

טלי צברה ניסיון וידע רב בליווי משרדי עורכי דין ורואי חשבון במגוון פעולות בתחום השיווק והפיתוח העסקי (לרבות בניית אסטרטגיה ויצירת פעולות למימושה) והיא מייעצת לעורכי דין ושותפים רבים באתגרים שיווקיים ועסקיים כאחד. טלי מאמינה שעקביות, התמדה ועבודה מסודרת בהתאם לאסטרטגיה המבדלת ממתחרי המותג בשוק – עשויה להביא לצמיחתו ופריחתו. 

טלי הינה עורכת-דין מוסמכת למעלה מעשור (הסמכה בשנת 2012) ועבדה במחלקת הנדל"ן ההתיישבותי של משרד עורכי הדין אפשטיין, קנולר, חומסקי, אסנת, גילת, טננבוים ושות', שם גם ביצעה את תקופת התמחותה.

טלי היא בוגרת המרכז הבינתחומי הרצליה ומחזיקה בתואר כפול במשפטים (LL.B) ובמנהל עסקים (BA) ואף סיימה לימודי תעודה בשיווק דיגיטלי באוניברסיטה הפתוחה.

טלי הינה בעלת רקע וניסיון בשיווק, פיתוח עסקי ומכירות מחברות הייטק ושיווק.

בראש תחביביה של טלי ניתן למנות את התשוקה לרכישת נעליים ובגדים ואימוני כושר לפחות 4 פעמים בשבוע.

את שירותה הצבאי סיימה טלי בהצלחה ביחידת העילית של חיל המודיעין- 8200, בתפקידים שונים וביניהם גם תפקידי הדרכה. טלי הינה ילידת שנת 1985 ומתגוררת בנתניה.

עו"ד זהר פישר

מייסד Robus

עולם המשפט אפור ומשעמם? אם תשאלו את זהר פישר, מייסד Robus, זה לגמרי לא נכון – ולגמרי בעיניי המתבונן!

הוא בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובממשל (B.A.) מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל תואר שני במדעי המדינה למנהלים (Executive M.A) בתוכנית למנהיגות ציבורית ופוליטית באוניברסיטת תל אביב. לצד השכלתו האקדמית – זוהר הוא גם קופירייטר ותסריטאי מוסמך (וגם ברמן, אבל זה כבר סיפור לקפה :-)) 

השילוב בין עולם המשפט לעולם הפרסום והשיווק הוביל את זהר לדרך מקצועית מעוררת השראה: כבר בתחילת העשור הקודם, כשעבד כמנהל הפיתוח העסקי (הראשון בארץ!) של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, התאהב בתחום ה-Legal Marketing ועשה כל מה שיכל כדי להתמקצע ו-'לייבא' אותו לברנז'ה המשפטית בארץ. 

זהר ייסד את Robus בשנת 2010 ומאז הספיק ללוות עשרות תהליכי רה-ארגון, מיתוג ושיווק ולהרוויח ביושר את התדמית שנדבקה בו כ- 'הלוחש באוזנם של משרדי עוה"ד בישראל'. ואכן – כל מי שעבד איתו יוכל לספר יכולתו המופלאה של זהר לתת את 'כל האמת בפנים' ללא פשרות, אבל תמיד תמיד עם חיוך ובנועם. 

מלבד Robus זהר פעיל בכמה וכמה זירות: הוא ייסד את ארגון 'ליגל מרקטינג ישראל', נציג לשכת עוה"ד בישראל בלשכה המקבילה בארה"ב, יו"ר יחידת ההשתלמויות הבינלאומיות של לשכת עורכי הדין בישראל ודירקטור במספר חברות.

בימים אלה, לצד טיפוח האוטוריטה שלו כמומחה Legal Marketing וכמרצה מבוקש בתחום, המשיך זהר להרחיב את פעילות המשרד לתחומים נוספים כמו מיזוגים, Legal Tech, רואי חשבון, שיתופי פעולה בינלאומיים ועוד.

זהר הוא מרצה מבוקש בכנסים בעולמות התוכן בהם הוא עוסק, והוא מרצה בארץ ומעבר לים בתחומי הליגלטק, ליגל מרקטינג, אסטרטגיה ופיתוח עסקי ועוד.

עו"ד איתמר רונן

מנכ״ל

איתמר רונן הוא איש ים עם רגליים על הקרקע. כלב הפועם של Robus, הוא אחראי על היבטי הניהול והפיתוח של החברה. 

בשנים האחרונות עסק בקידום והובלת החברה בערוצים שונים תוך מתן מענה הוליסטי למשרדי עורכי דין – החל מטיפול בנושאי שיווק ופיתוח עסקי, עובר בביצוע תהליכים כלכליים ופיננסיים במשרדים, כלה בתהליכי מיזוג משמעותיים ועד יוזמות פורצות דרך בסקטור המשפטי.

במהלך השנים צבר ידע ייחודי בביצוע תהליכים מורכבים בקרב משרדי עורכי דין ובהובלה של תהליכים עסקיים ואסטרטגיים בו.

היום החברה מהווה סמן ימני בכל הקשור ליזמות בסקטור משרדי עורכי הדין וזאת לצד ביצוע בפועל של תהליכי שיווק, פיתוח עסקי, מיזוג וכלכלה של משרדי עורכי דין ומשרדי רו"ח.

את תחילת דרכו החל עוד בימיו כסטודנט כיועץ ביטחוני לצבאות זרים, בהמשך כמתמחה במשרד ליטיגציה מסחרית ואף כיועץ עסקי בפירמת בנקאות השקעות מובילה.

איתמר מחזיק בתואר כפול משפטים ומנהל עסקים (LLB  ו – BA) מהמרכז הבינתחומי הרצליה, חבר לשכת עוה"ד בישראל ומרצה קבוע בהשתלמויות הלשכה לקידום ציבור עורכי הדין בישראל.

בין תחביביו האתגריים – שייט, סקי, כדורסל, סקווש וטניס אבל הוא לא פוסח על בילויים וטיולים בעולם. 

איתמר מתגורר בתל אביב, נשוי ואב לילד.

מיכל אשכנזי

סמנכ"לית תפעול

לכל משרד יש את הוונדר וומן שלו – את זה כולם יודעים. אבל במקרה של Robus – מיכל אשכנזי, ה-COO שלנו לקחה את כישורי הוונדר האלה לרמה אחרת!

מיכל היא הלב הפועם של המשרד. זו שמנהלת אותנו ביד רמה ובאסרטיביות ומצליחה להכניס בנו מנות גדושות של דרייב שמתובל בלא מעט שלווה 'וזן' שכל אחד היה שמח לקבל על הבוקר.

 

מיכל היא הכתובת בכל ענייני הניהול בחברה – כספים, התנהלות עסקית מול לקוחות, ספקים, בנקים, מוסדות הטמעת מערכות, הובלה של פרויקטים חוצי ארגון כדוגמת: הפקת כנסים מקומיים ובינלאומיים, מערכי הדרכה, השתלמויות, ימי גיבוש ורווחה.

מיכל היא אמא לארבעה ילדים. יש לה תואר ראשון במנהל עסקים והיא אפילו מחזיקה בתואר במשפטים!

כיאה לוונדר-וומן אמיתית היא גם טריאתלוניסטית מדופלמת, יצא לה כבר לרוץ, לרכב ולשחות בכל רחבי תבל ובלא מעט בירות עולמיות, היא עושה זאת תמיד עם חיוך על הפנים – ואפילו – קוטפת תארים!

רו"ח ועו"ד נועם צדוק

שותף מייסד Roboost המחלקה הכלכלית

תהיתם לעצמכם איך זה יכול להיות ש-Robus נוגעת באופן רוחבי בכל קצוות הקשת המשפטית ומתמחה בכל כך הרבה תחומים? 

נעם הוא בוגר תואר ראשון במינהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון, תואר ראשון בחשבונאות באוניברסיטת תל אביב ותואר LL.B במשפטים בקריית אונו. 

מלבד היותו רואה חשבון ועורך דין מוערך, נעם הוא בעל הסמכה בינלאומית לביקורת מערכות מידע (CISA), ומתמחה בניתוח מערכות ובליווי כלכלי של פרויקטי IT מורכבים. 

נעם מלווה משרדי את לקוחות המשרד בתהליכי מיזוג ורכישה מורכבים. בין היתר הוא מוביל ביד בטוחה תהליכים מורכבים כמו הערכות שווי פעילות, קביעת יחסי מיזוג בעת מיזוג בין פירמות, ניתוחים ועבודות כלכליות לרבות מתן מענה באמצעות מערכת BI מתקדמת ועוד.

נעם מוסמך כמגשר מטעם לשכת עורכי הדין, ובעל התמחות ייחודית במתן חוות דעת מומחה לבית המשפט בתיקים מורכבים המחייבים הבנה חשבונאית וכלכלית רחבה בכלל, הבנה במערכות מידע, ניתוח מידע במאגרי מידע גדולים, ולאיתור וכימות האוכלוסיה הנפגעת בתיקי תובענות ייצוגיות בפרט.

עם רזומה עשיר שכזה, וכשמאחוריו ליווי כלכלי וחשבונאי של עשרות פרויקטים עבור גופים ציבוריים ופרטיים במשק – זה היה טבעי שהוא יקים את המחלקה הכלכלית שלנו Roboost. 

מזה מספר שנים ש-Roboost מסייעת למשרדי עורכי דין בתהליכים המורכבים של התייעלות, מיזוג, צמיחה, התרחבות ועוד. 

עו"ד הילי שפירא יחזקאל

מנהלת תיקי לקוחות

עו"ד הילי שפירא מלווה ב- ROBUS משרדי עורכי דין בהליכי שיווק, מיתוג ופיתוח עסקי מגוונים, בדגש על ניהול רשתות שיווקיות, כתיבה שיווקית, הקמת אתרי תדמית, בניית תקציב שיווקי, ניהול הליכי מיתוג, הפקת כנסים מקצועיים ועוד.

הילי בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות, ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהתמחות בשיווק, מאוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי הרצליה). לאחר התמחות בתחום ההייטק באחד ממשרדי הבוטיק המובילים בתחום, הבינה הילי כי היא רוצה לשלב את אהבתה למשפטים ולשיווק, ולהשתמש בידע שצברה על מנת לתת ערך מוסף ללקוחותיה גם כעורכת דין וגם כאשת שיווק.

הילי מגיעה מתחום ניהול הקהילות גם "אונליין" וגם "אונלייף", ומאמינה מאוד בכוחה של קהילה.

הילי היא גיקית של חלל, לקחה חלק מהמסע של החללית "בראשית" ועמותת SpaceIL לירח, ומתנדבת בתחום החינוך לחלל גם היום. היא תשמח תמיד לשיחה על חלל או מלחמת הכוכבים.

בזמנה הפנוי הילי מאוד אוהבת לצייר, לכתוב, להתנדב, לקרוא, לעשות עבודות יצירה, ולראות סרטים.

שירה קוריס-ורניק

ראש מחלקת דירוגים – Bold! Rankings

שירה קוריס-ורניק היא ראש מחלקת דירוגים בחברת רובוס – Bold! Rankings.

כאחראית פרקטיקת הדירוגים בחברת רובוס, תחת המותג Bold! Rankings, שירה מלווה לקוחות בהליך הכנת הגשות לדירוגים מקומיים ובין לאומיים. מלווה את הלקוחות בתהליך החשיבה על מה נדרש להדגיש ולציין בהכנת ההגשה ובכתיבה ועריכה של החומרים תוך כדי שימוש בידע והכרות מעמיקה את הדקויות בכל מדריך ומדריך ובגישה הישגית מכוונת מטרה, על מנת להביא את לקוחות המשרד להצלחה מירבית בדירוגים.

שירה הצטרפה לרובוס ביולי 2020 ומביאה עימה נסיון של מעל חמש עשרה שנה בתחום השיווק בכלל ובהגשת דירוגים בפרט. שירה שימשה כאחראית על שיווק ופיתוח עסקי במשרדי קניין רוחני מובילים – קבוצת ריינהולד כהן וקבוצת ארליך ועל כן מכירה מקרוב את הקשיים הכרוכים בכך. עם המומחיות בתחום הקניין הרוחני, שירה ממשיכה כיום לספק שירותי שיווק ופיתוח עסקי פרטני למשרדי קניין רוחני ונותני שירותי של הסקטור, לצד פרקטיקת הדירוגים.

לשירה ניסיון רב במגוון פעילויות השיווק המשפטי הכולל הכנת אסטרטגיה והפקה בפועל של כנסים בארץ ובחו"ל, תקשורת שיווקית, הכנת חומרי שיווק (אתר, פרופיל, תערוכות וכו'), כתיבת תוכן שיווקי (storytelling) ותחזוקת רשתות חברתיות, יחסי ציבור, בניית מיצוב אישי ומשרדי, סיוע במאמצי מכירה כולל טרגוט לקוחות ותחזוקתם.

שירה גדלה בקנדה (הוריה היו שליחים של האונ' העברית בירושלים) ודוברת עברית ואנגלית ברמת שפת אם. שירה בעלת תואר ראשון במדע המדינה מאוניברסיטת תל-אביב, ולימודי כתיבת תוכן לרשתות הדיגיטליות ממכללת "דיגיטאלנט". את שירותה הצבאי עשתה ביחידת 8200 של חיל המודיעין.

עו"ד בקי לאופר שכטר

מנהלת תיקי לקוחות

בקי לאופר היא מגשרת ועורכת דין מוסמכת (החל משנת 2018). במסגרת תפקידה בRobus היא מייעצת למשרדי עורכי דין ישראליים וגם בינלאומיים בתהליכי שיווק, מיתוג ופיתוח עסקי, ומהווה הכתובת של לקוחותינו המתעסקים במשפט מסחרי. 

בקי בוגרת תואר במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת בר-אילן ועם סיום התואר התמקדה במשפט תאגידי ומסחרי במהלך ההתמחות. לאחר התמחותה התקבלה לעבודה במשרד עורכי הדין הגדול בישראל, משרד הרצוג פוקס נאמן, שם עבדה כעורכת דין במחלקת דיני עבודה ועסקה בליווי משפטי של חברות ישראליות ובינלאומיות.

בקי נולדה בארה"ב ועלתה ארצה בתיכון, שזה אומר שהיא דוברת אנגלית ועברית כשפות ראשונות. זה לא מפתיע, אם כן, שבמסגרת השירות הצבאי שלה בחיל החינוך היא לימדה עולים חדשים לדבר עברית. 

אם לא תמצאו את בקי במשרד, בטח תוכלו למצוא אותה אופה משהו במטבח או מבלה עם משפחתה.

עו"ד מאיה פיקלר

יועצת ליגל מרקטינג

במסגרת תפקידה ברובוס, מאיה מלווה משרדי עורכי דין ורואי חשבון בתהליכים ואתגרים בתחום המיתוג, השיווק והפיתוח העסקי.

מאיה אף מעניקה מענה שוטף ללקוחות המשרד בתחומים נוספים – כגון סיוע בהגשות למדריכי דירוג, ייעוץ במסגרת המחלקה הכלכלית ופלטפורמת Wello.

מאיה בעלת ידע וניסיון בעולמות הסושיאל, והיא מסייעת ללקוחות החברה להפיק תועלת מקסימלית מהשימוש ברשתות חברתיות, זאת בזכות חשיבה אסטרטגית והבנה מעמיקה, דקדקנות ואסתטיקה.

מאיה ניחנה ביכולות זיהוי נקודות הבידול של כל לקוח וגיבוש אסטרטגיה שיווקית מתאימה בהתאם לצרכיו.

בנוסף, מאיה אוהבת כתיבה ועוסקת לא מעט בניסוח ועריכת מסמכים שיווקיים ותכנים לאתרי תדמית.

מאיה סטודנטית בשנה ב' למשפטים (LL.B) וממשל (B.A.) באוניברסיטת רייכמן ובזמנה הפנוי (שלצערה לא רב מספיק) היא משתתפת במועדון הדיבייט של האוניברסיטה וגם נהנית משיפור יכולותיה ביוגה וכזמרת.