חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"שפע של שינויים" – סיקור מדריך הדירוג צ'יימברס גלובל 2024

"שפע של שינויים" – סיקור מדריך הדירוג צ'יימברס גלובל 2024

מדריך צ'יימברס פרסם את תוצאות הדירוג השנתי שלו לסקטור המשפטי בישראל במדריך 2024, דירוג הכולל שפע של שינויים מבורכים- ספרנו 256 שינויים במספר. במשפט? ניכר כי סוף סוף המדריך מבקש לשקף נאמנה את השוק המשפטי בישראל.

מספר שינויים התרחשו בדירוג, לרבות הוספת מספר תתי קטגוריות לקטגוריות קיימות בדירוג:

  • הוכנסה תת קטגוריה תחת בנקאות ופיננסים- של העיסוק ברגולציה
  • נוספה תת קטגוריה לתחום המיזוגים ורכישות המתמקדת בקרנות השקעה ומשקפת טיפול משפטי בהשקעות של קרנות – כשיקוף לעיסוק ההולך וגובר של משרדי עו"ד בטיפול בהשקעות בחברות סטרטאפ בוגרות (עד כה המדריך התמקד בחברות סטרטאפ בתחילת דרכן)
  • נוספה גם תת קטגוריה של דיני עבודה ואיגודי עובדים, תחום שראה תמורות משמעותיות בין היתר על רקע שינויים מתקופת הקורונה
  • בנוסף הוסיף המדריך תחום חדש לחלוטין – סביבה וקיימות – תחום ההולך ומתפתח בכל רחבי העולם (המדריך כלל בתחום חדש זה 5 משרדים לצד 10 עו"ד בדירוג אישי)

מעבר לחידושים אלו, נכנסו השנה לא פחות מ- 80 עו"ד חדשים – זאת לצד כניסה של 47 משרדים חדשים לדירוג. בנוסף לכך, חלו עליות משמעותיות בדירוגים בעיקר בדירוגים האישיים אשר ראו עלייה דרמטית של 70 עו"ד וכן 22 משרדים שגם הם עלו בדירוג. מגמה המעידה על מענה גובר שהתקבל משיחות משוב עם ממליצים שהם כידוע מרכיב מרכזי בהחלטה היכן לדרג משרדי והאם לכלול עורכי דין.
מהעבר השני, ניכר כי המחקר היסודי ורב השנים של מדריך הדירוג Chambers & Partners הניב דירוג יציב, שנדמה שגם קשה לצאת ממנו – רק 4 (!) משרדים בלבד יצאו מהדירוג השנה.

התחומים בהם חלו התמורות הגדולות ביותר בדירוג 2024:

  • בדירוג יישוב סכסוכים /ליטיגציה -עלו 10 עו"ד בדירוג וכן 4 משרדים. נכנסו לדירוג זה 2 משרדים חדשים וגם 2 עו"ד חדשים.
  • תחום הצווארון הלבן החדש יחסית הקיים במדריך רק כשלוש שנים, זוכה לכניסת 6 משרדים חדשים ועוד 3 עו"ד חדשים לדירוג זאת לעומת שלושת המשרדים הבודדים שהיו בדירוג זה בשנה שעברה.
  • בתחום הקניין הרוחני נרשמו שינויים רבים – בתחום רישום הזכויות נרשמה כניסה של 9 עו"ד/ עו"פ לדירוג ועוד 4 משרדים חדשים ואילו לתחום האכיפה ושמירה על זכויות קניין רוחני נכנסו 5 משרדים חדשים לדירוג.
  • בתחום דיני העבודה חלו הרבה תמורות, לצד פתיחת תת קטגוריה של איגודי עובדים, בדירוג הראשי של דיני עבודה נוספו 5 עו"ד וכן 3 משרדים חדשים בעוד 7 עו"ד עלו בדירוג.
  • במספר תחומים חלו עליות משמעותיות בדירוגים האישיים. בין היתר, ראוי לציין שני תחומים: תחום הפרויקטים והאנרגיה ובתחום פרטיות ואבטחת מידע עלו 5 עו"ד בדירוג. המדריך מסמן שישנה התמקצעות בתחומים אילו, ולכן מזכה את העוסקים בתחומים אילו בדירוגים גבוהים יותר.

סיכום מספרי השינויים בדירוג:

  • 80 כניסות של עו"ד חדשים לדירוג
  • 70 עליות של עו"ד בדירוג
  • 15 ירידות של עו"ד בדירוג
  • 20 עו"ד שיצאו מהדירוג
  • 47 כניסות של משרדים חדשים לדירוג
  • 22 עליות של משרדים בדירוג
  • 11ירידות של משרדים בדירוג
  • 4 משרדים שיצאו מהדירוג

וכמה מילים אישיות משלנו? דירוג Chambers השנה משאיר אתנו אופטימיים, על כך שנעשים מאמצים אמיתיים לשקף את התמורות בשוק המשפטי. אנו גאים בשיח שלנו עם צוותי המחקר של המדריך, מאמצים שניכר כי הם מניבים שיקוף נאמן יותר של תחומי העיסוק השונים. מוזמנים להיכנס לדירוג מטה שתורגם לעברית ולראות את הדירוגים השונים (ט.ל.ח.).
*תודות לסטודנטית שירלי מלמד על עבודת התרגום והשוואת הנתונים היסודית.

  •  

מקרא הסימונים:

  • ירוק – עליה בדירוג
  • כחול – כניסה חדשה
  • אדום – ירידה בדירוג

בנקאות ופיננסים בישראל

דירוג איכות 1

  • פישר (FBC & Co.)
  • גורניצקי ושות'
  • מיתר | עורכי דין
  • ש. הורביץ ושות'

דירוג איכות 2

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • ארנון, תדמור-לוי
  • הרצוג פוקס נאמן  

דירוג איכות 3

  • אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • גולדפרב גרוס זליגמן  

דירוג איכות 4

  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • מ. פירון ושות'
  • ליפא מאיר ושות'
  • שבלת ושות

בנקאות ופיננסים: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statesmen

  • עו"ד אלן סאקס ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד דליה טל ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (ב-2023 הייתה במשרד מיתר | עורכי דין)
  • עו"ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות'

Eminent Practitioners

  • עו"ד אהרן (אנטוני)בלוך ממשרד ש. הורוביץ ושות'

דירוג איכות 1

  • עו"ד אלי אליה ממשרד גורניצקי ושות' (עלייה מקבוצת איכות 2)
  •  עו"ד גל פיינגולד ממשרד מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד יהודית גל-אור ממשרד מיתר | עורכי דין
  •  עו"ד מיכל ליברמן ממשרד ש. הורוביץ ושות’ (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד מירי קמחי ממשרד פישר   (FBC & Co.)

דירוג איכות 2

  • עו"ד קליפורד דיוויס ממשרד ש. הורוביץ ושות'
  • עו"ד דובי גרוס ממשרד גורניצקי ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד יונה גושן גוטשטיין ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

דירוג איכות 3

  • עו"ד אמנון אפשטיין ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז  (ERM)
  • עו"ד נטלי ג’ייקובס ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד רועי נחימזון ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד שירי שחם ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד רונן בהרב ממשרד פרייז, בהרב ושות'

דירוג איכות 4

  • עו״ד אריאל רוזנברג ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן ושות׳
  • עו"ד בן קנטור ממשרד הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד דקלה לביא-פישר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד דוני טולידאנו ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד אלית אלקון ממשרד גורניצקי ושות'

יצאו ממדריך הדירוג

  • עו"ד נורמן מנחם פדר ממשרד כספי ושות'

בנקאות ופיננסים- רגולציה

Spotlight Table (דירוג משרדים – חדש)

  • קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • יגאל בורוכובסקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

בנקאות ופיננסים – רגולציה: עורכי דין – דירוג אישי

Spotlight Table

  • עו"ד אלית אלקון ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד עופר חנוך ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אייל דותן ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד עופר לוי ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד עירית רוט ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד יונה גושן גוטשטיין ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד עודד אופק ממשרד מ. פירון ושות'
  • עו"ד יובל שלהבת ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)

שוק ההון

דירוג איכות 1

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • פישר  (FBC & Co.)
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • גורניצקי ושות’
  • הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)  
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • ארנון, תדמור-לוי
  • שמעונוב ושות'

דירוג איכות 3

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • מ. פירון ושות'
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • שבלת ושות'

שוק ההון: עורכי דין – דירוג אישי

Eminent Practitioners

  • עו"ד איה יופה ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 1

  • עו"ד אהרן מ. למפרט ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אברהם וול ממשרד פישר  (FBC & Co.)
  • עו"ד חיים פרידלנד ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד קליפורד פיליג ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד ניר דאש ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד שחר הדר ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד שיראל גוטמן אמירה ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד טוביה גפן ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד ישראל שמעונוב ממשרד שמעונוב ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד אדם קליין ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אדווה ביתן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אמיר צפריר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד דן שמגר ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד שירי שחם ממשרד ארנון, תדמור-לוי

דירוג איכות 3

  • עו"ד עדי זלצמן ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד בועז נוימן ממשרד פישר  (FBC & Co.)
  • עו"ד מוטי ימין ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד אודי אפרון ממשרד מ. פירון ושות'

דירוג איכות 4

  • עו"ד ארי פריד ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד דיוויד גלאט ממשרד מיתר | עורכי דין (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד גיל אורן ממשרד ארנון, תדמור-לוי (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד גור נאבל ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד רן שלום ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד יעל וייס ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד צבי גבאי ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'

Up and coming

  • עו"ד רועי תורג'מן ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד רון בן-מנחם ממשרד הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)

יצאו מהדירוג

  • עו"ד דוד חודק ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד ניצן סנדור ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד אורי רוזנברג ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד מני גורמן ממשרד שטיינמץ הרינג גורמן ושות'

משרדי עו”ד זרים

  • UK: Jonathan Morris – Bryan Cave Leighton Paisner LLP
  • UK: Joshua Kiernan – Latham & Watkins 
  • USA: Colin Diamond – Paul Hastings LLP
    ( ב-2023 היה במשרד White & Case LLP)
  • USA: Mark Selinger Greenberg Traurig, LLP (כניסה חדשה לדירוג)
  • USA: Michael Kaplan – Davis Polk & Wardwell LLP 
  • USA: Phyllis G Korff  Mayer Brown LLP   (כניסה חדשה לדירוג)
  • USA: Yossi Vebman –   Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates

יצאו מהדירוג

  • USA: Pinedo Anna –  Mayer Brown LLP  

הגבלים עסקיים

דירוג איכות 1

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • ארנון, תדמור-לוי
  • פישר (FBC & Co.)

דירוג איכות 2

  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • הרצוג פוקס נאמן
  • ש. הורוביץ ושות'

דירוג איכות 3

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • מיתר | עורכי דין
  • זקלר ארגוב

דירוג איכות 4

  • גורניצקי ושות'
  • ליפא מאיר ושות'

הגבלים עסקיים: עורכי דין דירוג אישי

Eminent Practitioners

  • עו"ד דוד תדמור ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד ראובן בכר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד צבי אגמון ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

דירוג איכות 1

  • עו"ד בועז גולן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד חגי דורון ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו"ד ניב זקלר ממשרד זקלר ארגוב
  • עו"ד שי בקל ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד טל אייל-בוגר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד טליה סולומון ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 2

  • עו"ד גל רוזנט ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו"ד מתן מרידור ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו״ד ניבה ברג לבנת ממשרד מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 3

  • עו"ד אבנר פינקלשטיין ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו״ד איריס אכמון ממשרד הרצוג פוקס נאמן  
  • עו"ד מזור מצקביץ’ ממשרד מ. פירון ושות'
  • עו"ד מיכל רוטשילד ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד זיו שוורץ ממשרד פישר (FBC & Co.) (עלייה מקבוצת איכות 4)

דירוג איכות 4

  • עו"ד אנדרי ניקל ממשרד קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • עו"ד גיל רוזנברג ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד נמרוד פראוור ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד יריב אילן ממשרד ליפא מאיר ושות'
  • עו"ד אסף שובינסקי ממשרד מטרי, מאירי, וכט ושות'
  • עו"ד זיו אברמוביץ’ ממשרד לפידות, מלכיאור, אברמוביץ ושות'

 Up & Coming

  • עו"ד גיתית לוין גרינברג ממשרד ש. הורוביץ ושות'
  • עו"ד נאוה קרואני ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)

מיזוגים ורכישות (M&A)

דירוג איכות 1

  • ארנון, תדמור-לוי
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • הרצוג פוקס נאמן
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • פישר (FBC & Co.)
  • גורניצקי ושות' (ירידה מקבוצת איכות 1)
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'

דירוג איכות 3

  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז(ERM)
  • מ. פירון ושות'
  • ש. הורוביץ ושות'
  • שבלת ושות'

דירוג איכות 4

  • אגמון עם טולצ’ינסקי
  • ליפא מאיר ושות' (עלייה מקבוצת איכות 5)
  • Co. & H-F הירש-פלק ושות' (עלייה מקבוצת איכות 5)
  • פרל כהן צדק לצר ברץ (עלייה מקבוצת איכות 5)

יצאו מהדירוג

  • עמית, פולק, מטלון ושות'

מיזוגים ורכישות M&A: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statesmen

  • עו"ד מיכאל צלרמאיר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו"ד יהודה לוי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

Eminent Practitioners

  • עו"ד דן גבע ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד דוד חודק ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 1

  • עו"ד אברהם וול ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו”ד ברי לבנפלד ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד חיים פרידלנד ממשרד גורניצקי ושות’ (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד קליפורד פיליג ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד דוני טולידאנו ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (כניסה חדשה לדירוג)
  •  עו"ד שרון אמיר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

דירוג איכות 2

  • עו"ד אדם קליין ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אלית אלקון ממשרד גורניצקי ושות’ (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד יעקב אנוך ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו"ד מיכאל (מיקי) ברנע ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו"ד ניר דאש ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד רן חי ממשרד הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ריצ’רד מן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 3

  • עו״ד אריאל עמינצח ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד אסף הראל ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד קליפורד דיוויס ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו"ד דוד שפירא ממשרד ארנון, תדמור-לוי (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד אסתר קורן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד ג’נט לוי פחימה ממשרד הרצוג פוקס נאמן (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד נמרוד רוזנבלום ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)
  • עו"ד אופיר נוה ממשרד ארנון, תדמור-לוי

Up and Coming

  • עו"ד טליה גרסטלר ממשרד מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

יצאו מהדירוג

  • עו"ד רז טפר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד ברק ס. פלאט ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד אריאלה דרייפוס ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'

מיזוגים ורכישות (M&A): קרנות השקעה

Spotlight Table (דירוג משרדים – חדש)

  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • רוה הבר ושות'
  • ארנון שגב ושות' משרד עורכי דין

מיזוגים ורכישות  (M&A)– קרנות השקעה : עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד איל שנהב ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד גיל רוה ממשרד רוה הבר ושות'
  • עו"ד מאיה יששכרוב ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות'
  • עו"ד מרים הבר ממשרד רוה הבר ושות'
  • עו"ד טל דרור שוימר ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 2

  • עו"ד אלדר בן-רובי ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד נירה בהט ממשרד ארנון שגב ושות' משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

מיזוגים ורכישות (מומחיות זרה)

דירוג איכות 1

  • UK: Freshfields Bruckhaus Deringer
  • UK: White & Case LLP
  • UK: Latham & Watkins
  • USA: DLA Piper LLP (US) (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 2

  • UK: Allen & Overy LLP
  • UK: Bryan Cave Leighton Paisner LLP
  • USA: Fenwick
  • USA: Greenberg Traurig, PA

דירוג איכות 3

  • USA: Davis Polk & Wardwell LLP
  • USA: Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates
  • Italy: Simmons & Simmons
  • USA: Cooley LLP
  • USA: Kirkland & Ellis LLP

מיזוגים ורכישות (מומחיות זרה) עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • UK: Adir Waldman – Freshfields Bruckhaus Deringer
  • USA: Colin Diamond – Paul Hastings LLP

          ( ב-2023 היה במשרד White & Case LLP)

  • UK: Joshua Kiernan – Latham & Watkins

דירוג איכות 2

  • USA: Jeremy Lustman – DLA Piper LLP (US) 
  • Italy: Ariel Nachman – Simmons & Simmons
  • UK: Jonathan Morris – Bryan Cave Leighton Paisner LLP

דירוג איכות 3

  • UK: Daniel Turgel – White & Case LLP
  • Lee Noyek – Allen & Overy LLP UK: (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • USA: Yossi Vebman – Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP & Affiliates
  • USA: Joey Shabot  Greenberg Traurig, PA (עלייה מקבוצת איכות 4)

דירוג איכות 4

  • Canada: Jay Lefton – Fasken
  • USA: Tali Sealman – White & Case LLP
  • UK: Edward Barnett – Latham & Watkins
  • USA: Robert L Grossman – Greenberg Traurig, PA

Associates to watch (דירוג חדש)

  • USA: Gilad Zohari  Latham & Watkins LLP (כניסה חדשה לדירוג)

מיזוגים ורכישות –טכנולוגיה
עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד אהרן מ. למפרט ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אלון סהר ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד דן שמגר ממשרד מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • עו"ד אשוק צ'נדרשיקר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד מייק רימון ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד שירה עזרן ממשרד מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 3)

דירוג איכות 3

  • עו"ד ברק ס. פלאט ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד חנן חביב ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד עידו צמח ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד מיכאל הלר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד רז טפר ממשרד פישר (FBC & Co.) (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד טוביה גפן ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'

Up and Coming

  • עו"ד אריאלה דרייפוס ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו"ד עינת וידברג ממשרד שבלת ושות'

יצאו מהדירוג

  • עו"ד שרון אמיר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו”ד חיים פרידלנד ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד דוני טולידאנו ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד רן חי ממשרד הרצוג פוקס נאמן 

יישוב סכסוכים (ליטיגציה)

דירוג איכות 1

  • אגמון עם טולצ'ינסקי (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • פישר (FBC & Co.)
  • גורניצקי ושות׳
  • מיתר | עורכי דין
  • ש הורוביץ ושות'

דירוג איכות 2

  • ארנון, תדמור-לוי
  • גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • הרצוג פוקס נאמן

דירוג איכות 3

  • ברקמן ושות׳
  • מ. פירון ושות׳
  • ניר כהן, לשם, בן-ארצי ושות׳

דירוג איכות 4

  • AYR – עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ׳ ושות' (עלייה מקבוצת איכות 5)
  • ברנע ג'פה לנדה ושות' (עלייה מקבוצת איכות 5)
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות׳
  • שבלת ושות׳

דירוג איכות 5

  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • ליפא מאיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • ד״ר א. קלגסבלד ושות׳
  • גיסין ושות׳, עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • פרל כהן צדק לצר ברץ

דירוג יישוב סכסוכים (ליטיגציה) – עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statesmen

  • עו״ד אלקס הרטמן ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות׳

דירוג איכות 1

  • עו״ד ברק טל ממשרד ארנון, תדמור-לוי (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד אייל רוזובסקי ממשרד מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד גיל אוריון ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו״ד רלי לשם ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו״ד ראובן בכר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו״ד יהושע (שוקי) חורש ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד צבי אגמון ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו״ד אביגדור קלגסבלד ממשרד ד״ר א. קלגסבלד ושות׳

דירוג איכות 2

  • עו״ד יוסף (יוסי) אשכנזי ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו״ד עופר צור ממשרד גורניצקי ושות׳
  • עו״ד רון ברקמן ממשרד ברקמן ושות׳
  • עו״ד צבי בר-נתן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו״ד זאב שרף ממשרד זאב שרף ושות׳

דירוג איכות 3

  • עו"ד אלון פומרנץ ממשרד ליפא מאיר ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו״ד אהוד (אודי) ארצי ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד יוסף בנקל ממשרד שבלת ושות׳
  • עו״ד נדב ויסמן ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד רם ז׳אן ממשרד  AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד טל מישר ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד תומר ויסמן ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד יעל ארידור בר-אילן ממשרד ד"ר יעל ארידור בר-אילן – משרד עו"ד
  • לעו"ד זוהר לנדה ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו״ד ניר כהן ממשרד ניר כהן, לשם ושות׳

דירוג איכות 4

  • עו״ד דוד זיילר ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד אלי כהן ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד ערן בצלאל ממשרד ש. הורוביץ ושות’ (עלייה מקבוצת Up-and-coming individuals)
  • עו"ד הילה פלג ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד אילן סופר ממשרד אילן סופר ושות'
  • עו״ד רן שפרינצק ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד יואב הירש ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד יואב רזין ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד צבי פירון ממשרד מ. פירון ושות׳
  • עו"ד בועז בן צור ממשרד בועז בן צור ושות’
  • עו”ד דוד לשם ממשרד ניר כהן לשם ושות’

יישוב סכסוכים (ליטיגציה) – מומחים במדינות זרות   

  • UK: Freshfields Bruckhaus Deringer    

יישוב סכסוכים (ליטיגציה) – מומחיות זרה

יישוב סכסוכים (ליטיגציה) – מומחיות זרה: עורכי דין – דירוג אישי

יישוב סכסוכים – בוררות וגישור: עורכי דין – דירוג אישי

Spotlight

  • עו״ד אלקס הרטמן ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד רלי לשם ממשרד מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד עמוס גבריאלי ממשרד ע.גבריאלי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד אייל רוזובסקי ממשרד מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ראובן בכר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • דניה קרת-מאיר (בוררת) (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד יצחק מרציאנו ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד יגאל בורוכובסקי ממשרד יגאל בורוכובסקי ושות'
  • יורם דנציגר (בורר)
  • עו"ד אורית אסנין, ממשרד עו"ד אורית אסנין גישור וניהול סכסוכים
  • עו״ד צבי בר-נתן ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

יישוב סכסוכים: תובענות ייצוגיות (הגנה)

דירוג איכות  1

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • ארנון, תדמור-לוי
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • פישר (FBC & Co.)
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות  2

  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • הרצוג פוקס נאמן  
  • ש. הורוביץ ושות׳

דירוג איכות  3

  • גורניצקי ושות'
  • ניר כהן לשם, בן-ארצי ושות'

דירוג איכות  4

  • AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'
  • ברקמן ושות'
  • מ. פירון ושות׳

תובענות ייצוגיות: עורכי דין  דירוג אישי

Senior Statespeople

  • עו״ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות׳

דירוג איכות 1

  • עו״ד ברק טל ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו״ד גיל אוריון ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו״ד גיורא ארדינסט ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד צבי אגמון ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

דירוג איכות 2

  • עו״ד אהרון מיכאלי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו״ד נדב ויסמן ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו״ד רון ברקמן ממשרד ברקמן ושות׳
  • עו״ד ניר כהן ממשרד ניר כהן, לשם ושות’

דירוג איכות 3

  • עו״ד דוד זיילר ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו״ד חגי דורון ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד חגית בלייברג ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו״ד אורי שורק ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו״ד ירון רייטר ממשרד עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ׳ ושות׳
  • עו״ד יואב הירש ממשרד אגמון ושות׳, רוזנברג הכהן ושות׳ (עלייה מקבוצת איכות 4)

דירוג איכות 4

  • עו"ד דני כביר ממשרד מ. פירון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד הדס בקל ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד יוסף (יוסי) אשכנזי ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד מאיה צברי ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו״ד רן שפרינצק ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו״ד רלי לשם ממשרד מיתר | עורכי דין (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד רון פלג ממשרד מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רונית סיטון זלקינד ממשרד מ. פירון ושות' (עלייה מקבוצת איכות Up-and-coming individuals)
  • עו"ד רות לובן ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד שרון לובצקי ממשרד עמית פולק מטלון ושות'
  • עו"ד טל מישר ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד יואב הירש ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

Up and Coming

  • עו"ד דנה אמיר-פריד ממשרד עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ׳ ושות׳

 יישוב סכסוכים: תובענות ייצוגיות (תביעה)

דירוג איכות 1

  • עמית מנור, יוקי שמש – עורכי דין
  • גיל רון קינן ושות’

דירוג איכות 2

  • מושקוביץ, סטיס ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • נאור-גרשט עורכי דין

יישוב סכסוכים: תובענות ייצוגיות (תביעה) – עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד עמית מנור ממשרד עמית מנור, יוקי שמש – עורכי דין
  • עו"ד גיל רון ממשרד גיל רון, קינן ושות'
  • עו"ד מיכאל בך ממשרד בך, לדרמן ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד יוקי שמש ממשרד עמית מנור, יוקי שמש – עורכי דין

דירוג איכות 2

  • עו"ד עידן איידן ממשרד עדן איידן – פרקטיקת יחיד
  • עו"ד יצחק אבירם ממשרד יצחק אבירם – פרקטיקת יחיד
  • עו"ד אופיר נאור ממשרד נאור-גרשט עורכי דין
  • עו"ד רונן עדיני ממשרד רונן עדיני ושות'
  • עו"ד שלומי מושקוביץ ממשרד מושקוביץ, סטיס ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)

דירוג איכות 3

  • עו"ד רנן גרשט ממשרד נאור-גרשט עורכי דין
  • עו"ד תומר ברם ממשרד תומר ברם – פרקטיקת יחיד
  • עו"ד יניב סטיס ממשרד מושקוביץ, סטיס ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

סביבה וקיימות – תחום חדש

Spotlight

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • ליפא מאיר ושות'
  • ארנון, תדמור-לוי
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • הרצוג פוקס נאמן

סביבה וקיימות: עורכי דין – דירוג אישי

Spotlight

  •  עו"ד אריה נייגר ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  •  עו"ד עידית רייטר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד ציפי איסר איציק ממשרד ליפא מאיר ושות'
  • עו"ד בילה כהנא ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות’
  • עו"ד מירב טביב ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד צבי לוינסון ממשרד לוינסון-דרור
  • עו"ד איל עופר ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד רות דגן ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד גלית עופר ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד שרון מדל-ארצי ממשרד פישר (FBC & Co.)

פרטיות ואבטחת מידע 

דירוג איכות  1

  • הרצוג פוקס נאמן  
  • מיתר | עורכי דין
  • פרל כהן צדק לצר ברץ

דירוג איכות  2

  • AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'
  • פישר (FBC & Co.) (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • גורניצקי ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)

דירוג איכות 3

  • ארנון, תדמור-לוי
  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • שבלת ושות'
  • BFP & Co. (ירידה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות  4

  • מ. פירון ושות׳ (כניסה חדשה לדירוג)
  • ליפא מאיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • Or-Hof Law – אור חוף (כניסה חדשה לדירוג)
  • Offices Law& H-F הירש-פלק ושות' – עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

פרטיות ואבטחת מידע: עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות  1

  • עו"ד אריאל יוספי ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד דלית בן-ישראל ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד דן אור-חוף ממשרד Or-Hof Law – אור חוף
  • עו"ד אלה טבת ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אייל רועי שגיא ממשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'
  • עו"ד דותן המר ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד חיים רביה ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ

דירוג איכות  2

  • עו"ד אסף הראל ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד דוד מירצ'ין ממשרד מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד עמרי רחום-טוויג ממשרד פישר (FBC & Co.) (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד יוכבד נובוגרודר שושן ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד דן חי ממשרד דן חי ושות'

דירוג איכות  3

  • עו"ד ליאור אתגר ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד עדי גילת ממשרדCo. & H-F הירש-פלק ושות'
  • עו"ד הללי ברט ממשרד BFP & Co.

Up and Coming

  • עו"ד עמית דת ממשרד פישר (FBC & Co.) (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ניר פיינברג ממשרד שבלת ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד אוהד אלקסלסי ממשרד הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד אביחי בן חיים ממשרד BFP & Co.

קניין רוחני

דירוג איכות 1

  • גילת ברקת ושות', מקבוצת ריינולד כהן
  • לוטי ושות', מקבוצת CDS-LUTHI
  • ש. הורוביץ ושות'
  • ליעד וטשטיין ושות'

דירוג איכות 2

  • זליגסון גבריאלי ושות'
  • פרל כהן צדק לצר ברץ ושות'

דירוג איכות 3

  • קבוצת עדין ליס פיירניק
  • ד"ר שלמה כהן ושות'
  • סורוקר אגמון נורדמן ריבה, עורכי דין ופטנטים

דירוג איכות 4

  • קבוצת ארליך (כניסה חדשה לדירוג)
  • פישר (FBC & Co.) (כניסה חדשה לדירוג)
  • גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • סלומון ליפשיץ ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • סנפורד ט. קולב ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

תחום הקניין הרוחני – עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople (דירוג חדש)

  • מעו"ד סנפורד ט. קולב ממשרד סנפורד ט. קולב ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד שלמה כהן ממשרד ד”ר שלמה כהן ושות’ (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 1

  • עו"ד ערן ברקת ממשרד גילת ברקת ושות’, מקבוצת ריינולד כהן
  • עו"ד ריצ’רד לוטי ממשרד לוטי ושות', מקבוצת CDS-LUTHI
  • עו"ד טל בנד ממשרד ש. הורוביץ ושות’
  • עו"ד ליעד וטשטיין ממשרד ליעד וטשטיין ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד אבי אורדו ממשרד ש. הורוביץ ושות'
  • עו"ד דוד גילת ממשרד גילת ברקת ושות', מקבוצת ריינולד כהן
  • עו"ד נחום גבריאלי ממשרד זליגסון גבריאלי ושות'
  • עו"ד ערן סורוקר ממשרד סורוקר אגמון נורדמן ריבה, עורכי דין ופטנטים

דירוג איכות 3

  • עו"ד דניאל לרנר ממשרד לוטי ושות', מקבוצת CDS-LUTHI
  • עו"ד אייל פרייס ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד רן פוגל ממשרד ש. הורוביץ ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד יעל רימר ממשרד פישר (FBC & Co.) (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד יהודה נויבואר מקבוצת ארליך (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד יואב אסטרייכר ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד עדי לויט ממשרד עדי לויט עורכי דין
  • עו"ד ערן ליס מקבוצת עדין ליס פיירניק
  • עו"ד יוסי מרקוביץ' ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ

דירוג איכות 4

  • עו"ד אסא קלינג ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד אהוד גבריאלי ממשרד זליגסון גבריאלי ושות'
  • עו"ד ערן פרזנטי ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו"ד נרדה בן צבי ממשרד סלומון ליפשיץ ושות'
  • עו"ד שירלי גל ממשרד גורניצקי ושות’
  • עו״ד זיו גלסברג ממשרד גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים
  • עו"ד עדי גילת ממשרד הירש-פלק ושות'
  • עו"ד דן עדין מקבוצת עדין ליס פיירניק
  • עו"ד ניל וילקוף ממשרד ד"ר אייל ברסלר ושות' (ירידה מקבוצת איכות 3)

תחום הקניין הרוחני – דירוג משרדי עו״ד זרים

  • USA: Finnegan, Henderson, Farabow, Garret & Dunner LLP

דירוג עו"ד זרים

  • USA: Zeev Pearl – Pearl Cohen Zedek Latzer Baratz LLP

קניין רוחני: Prosecution

דירוג איכות 1

  • קבוצת ארליך
  • קבוצת ריינהולד כהן

דירוג איכות 2

  • כהן, דה-פריס, שטדלר ושות', מקבוצת CDS-LUTHI
  • פרל כהן צדק לצר ברץ

דירוג איכות 3

  • קבוצת לוצאטו
  • פישר פרידמן איי פי גרופ
  • וב ושות' (ירידה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 4 (דירוג חדש)

  • גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים (כניסה חדשה לדירוג)
  • קליגלר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • זליגסון גבריאלי ושות’ (כניסה חדשה לדירוג)
  • שלו יוניצמן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

יצאו מהדירוג

  • סנפורד ט. קולב ושות'

קניין רוחני: Prosecution– דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"פ, עו"ד אהוד האוזמן מקבוצת ריינהולד כהן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"פ, עו"ד גל ארליך מקבוצת ארליך
  • עו"פ אילן כהן ממשרד כהן, דה-פריס, שטדלר ושות', מקבוצת CDS-LUTHI
  • עו"פ מאיר פנסטר מקבוצת ארליך

דירוג איכות 2

  • עו"פ, עו"ד דניאל קליגלר ממשרד קליגלר ושות'
  • עו"פ כפיר לוצאטו מקבוצת לוצאטו
  • עו"פ, עו״ד זיו גלסברג ממשרד גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"פ מיכל פישר ממשרד פישר פרידמן איי פי גרופ (עלייה מקבוצת איכות 3)

דירוג איכות 3

  • עו"ד ערן פרזנטי ממשרד מ. פירון ושות’
  • עו"פ הדסה וטרמן מקבוצת ארליך
  • עו"ד רונית ברזיק-סופר מקבוצת ריינהולד כהן
  • עו"פ רוני בן שפרוט ממשרד זליגסון גבריאלי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"פ, עו"ד רועי מלצר מקבוצת ארליך
  • עו"פ תמר מורג-סלע מקבוצת ריינהולד כהן (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"פ סינתיה וב ממשרד ווב ושות’ (ירידה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 4 (דירוג חדש)

  • עו"פ דימה ליטווק ממשרד גילת ברקת ושות’, מקבוצת ריינולד כהן (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד קרן אלברג ממשרד הרצוג פוקס נאמן  (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"פ, עו"ד אסף שלו ממשרד שלו יוניצמן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"פ, עו"ד אבי יוניצמן ממשרד שלו יוניצמן ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד דור כהן-צדק ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"פ, עו"ד אליאב קורח ממשרד קורח ושות’ עורכי דין ועורכי פטנטים (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"פ, עו"ד מרק ס. כהן ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד מרים חכמי ממשרד גלוזמן, חוברס, להט ושות׳ (כניסה חדשה לדירוג)

Up and Coming

  • עו"פ נטלי פרידמן ממשרד פישר פרידמן IP Group

יצאו מהדירוג

  • עו"פ, עו"ד סנפורד ט. קולב ממשרד סנפורד ט. קולב ושות'

שירותים משפטיים בזירה הבינלאומית (International & Cross-Border Capabilities)

משרדים

דירוג איכות  1

  • הרצוג פוקס נאמן
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • ארנון, תדמור-לוי
  • פישר (FBC & Co.) 
  • גולדפרב גרוס זליגמן  
  • גורניצקי ושות'

דירוג איכות  3

  • אפשטיין רוזנבלום מעוז   (ERM)
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • ש. הורוביץ ושות' (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • שבלת ושות'

דירוג איכות 4

  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • פרל כהן צדק לצר ברץ

דיני עבודה

דירוג איכות 1

  • הרצוג פוקס נאמן
  • ש. הורוביץ ושות׳

דירוג איכות 2

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • נ. פיינברג ושות׳

דירוג איכות 3

  • פישר (FBC & Co.) 
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • מיתר | עורכי דין
  • שבלת ושות׳
  • הררי-ליפשיץ ובביש – דיני עבודה

דירוג איכות 4

  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • מ. פירון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • אפרת דויטש, משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • הולין – הדס, משרד עורכי דין (ירידה מקבוצת איכות 3)

יצאו מהדירוג

  • ארנה לין ושות'

דיני עבודה: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople

  • עו״ד אשר חלד ממשרד ש. הורוביץ ושות׳ (עלייה מקבוצת איכות 1)
  • עו״ד נחום פיינברג ממשרד נ. פיינברג ושות'

דירוג איכות 1

  • עו״ד אסף ברנזון ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן   (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד אורלי ג׳רבי ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו״ד דפנה שמואלביץ׳ ממשרד דפנה שמואלביץ׳ ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד אלישע שור ממשרד ש. הורוביץ ושות׳ (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו״ד מרים קליינברגר-אתר ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו״ד טל קרת ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד ירון לסטרל ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד אריאל שמר ממשרד אריאל שמר ושות׳
  • עו״ד אפרת דויטש ממשרד אפרת דויטש, משרד עורכי דין
  • עו״ד רחל הררי-ליפשיץ ממשרד הררי-ליפשיץ ובביש – דיני עבודה

דירוג איכות 3

  • עו"ד הילה זילברשטיין ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד נטע ברומברג ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו״ד עופר רביד ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן  
  • עו"ד רמי לנדא ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו״ד שי תקן ממשרד פישר  (FBC & Co.) (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד שירה להט ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד ארנה שר ממשרד נ. פיינברג ושות'

דירוג איכות 4

  • עו"ד הדס רקח-דביר ממשרד שבלת ושות׳ (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד מעיין המר-צאלון ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות Up and Coming )
  • עו"ד מיכאל איילון ממשרד גורניצקי ושות' (עלייה מקבוצת איכות Up and Coming )
  • עו"ד מורן פרידמן ממשרד פישר (FBC & Co.)  (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רויטל שפרונג-לוי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן  (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד שבי (שבתאי) מיכאלי ממשרד ליפא מאיר ושות׳
  • עו"ד יעל דולב ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אלון נוי ממשרד נ. פיינברג ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד נעמה בביש ממשרד הררי-ליפשיץ ובביש – דיני עבודה (עלייה מקבוצת איכות Up and Coming )
  • עו"ד נעמה שבתאי בכר ממשרד בכר שבתאי – משרד עורכי דין
  • עו"ד רפי הולין ממשרד הולין – הדס, משרד עורכי דין
  • עו"ד תומר הדס ממשרד הולין – הדס, משרד עורכי דין

Up and Coming

  • עו"ד הלית שמחוני ממשרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד קרן מימון-סנדלר ממשרד שבלת ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד מוריה תם הר-שושנים ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד שמרית נוי ממשרד אפרת דויטש, משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

דיני עבודה ואיגודי עובדים 

Spotlight Table (דירוג משרדים – חדש)

  • אהוד שילוני ושות׳
  • ארנה לין ושות'

דיני עבודה ואיגודי עובדים : עורכי דין – דירוג אישי

Spotlight Table

  • עו״ד שי תקן ממשרד פישר (FBC & Co.) 
  • עו"ד תמר וינטר קמר ממשרד ארנה לין ושות'
  • עו"ד אהוד שילוני ממשרד אהוד שילוני ושות׳
  • עו"ד יעל שילוני ממשרד אהוד שילוני ושות'
  • עו"ד מיכל הראל שטיין ממשרד ארנה לין ושות'
  • עו"ד ארנה לין ממשרד ארנה לין ושות'

פרויקטים ואנרגיה

דירוג איכות 1

  • אגמון עם טולצ'ינסקי
  • ארנון, תדמור-לוי
  • הרצוג פוקס נאמן
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • פישר (FBC & Co.) 
  • גורניצקי ושות'

דירוג איכות 3

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • מ. פירון
  • גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • שבלת ושות' (עלייה מקבוצת איכות 4)

דירוג איכות 4

  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • ליפא מאיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • ש. הורוביץ ושות'
  • סימון-וקסלר, שפירר, מעוז עורכי דין
  • יהודה רוה ושות' (ירידה מקבוצת איכות 3)

פרויקטים ואנרגיה: עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד אדם איתן ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד גלעד וינקלר ממשרד פישר (FBC & Co.) (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד יונתן פינקלשטיין ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד מרק פיליפס ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד נעה מי-דן ממשרד ארנון, תדמור-לוי

דירוג איכות 2

  • עו"ד אלון זיו ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד עמית קריספין ממשרד קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • עו"ד אמנון אפשטיין ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)
  • עו״ד אשר ביצ'ונסקי ממשרד ארנון, תדמור-לוי (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד דורון תמיר ממשרד ארנון, תדמור-לוי (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד ג'ק סמית' ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד תמר פירון-סמורודינסקי ממשרד מ. פירון ושות'
  • עו"ד איילת סימון-וקסלר ממשרד סימון-וקסלר, שפירר, מעוז עורכי דין
  • עו"ד רון ורד ממשרד יהודה רוה ושות'

דירוג איכות 3

  • עו"ד איתי גפן ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד סיימון ג'פה ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו״ד תני זהבי ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד אורי מנדל ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד יותם לשם ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 4

  • עו"ד גיא קלס ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד רמי סופר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד רונית רוזנשטיין-בראל ממשרד גורניצקי ושות' (עלייה מקבוצת איכות Up and Coming )
  • עו"ד טל דנון שנהב ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד תימור פסו ממשרד מ. פירון ושות' (עלייה מקבוצת איכות Up and Coming )
  • עו"ד זארה גולד ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד מיכה טולמן ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ

Up and Coming

  • עו"ד שי אבניאלי ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ירון כהן ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד שירה שפירר ממשרד סימון-וקסלר, שפירר, מעוז עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

יצאו מהדירוג

  • עו"ד אהרן (אנטוני) בלוך ממשרד ש.הורוביץ ושות'
  • עו"ד חגית הורוביץ ממשרד פישר (FBC & Co.)

 

פרויקטים ואנרגיה – דלק וגז: עורכי דין – דירוג אישי

Star Individuals

  • עו"ד דן הכהן ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

דירוג איכות 1

  • עו"ד ג'ק סמית' ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד רנל יופה ממשרד מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 2

  • עו"ד עמית קריספין ממשרד קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • עו"ד אדי אשכנזי ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי

דירוג איכות 3

  • עו"ד אסף רימון ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)  
  • עו״ד ענת קליין ממשרד קליין ושות' , אנרגיה ותשתיות

נדל"ן

דירוג איכות 1

  • ארנון, תדמור-לוי
  • מ. פירון ושות' (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • פישר (FBC & Co.)
  • גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 2

  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • גורניצקי ושות'
  • הרצוג פוקס נאמן
  • מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 3

  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • שבלת ושות'

דירוג איכות 4

  • אגמון עם טולצ'ינסקי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) (כניסה חדשה לדירוג)
  • ש. בירן ושות'
  • וקסלר, ברגמן ושות' (ירידה מקבוצת איכות 3)

תחום הנדל"ן: עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד אמיר חן ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד חגית בבלי ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד יצחק נרקיס ממשרד מ. פירון ושות'
  • עו"ד לוי אמיתי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

דירוג איכות 2

  • עו"ד אבי ארד ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו״ד דור שחם ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד שלמה כהן ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד שמואל לכנר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד דיויד אמיד ממשרד ש. בירן ושות'

דירוג איכות 3

  • עו"ד אמיר עמר ממשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
  • עו"ד אמיתי ארליך ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות'
  • עו"ד ענת שטרנליב-מולכו ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו״ד אריאל פלביאן ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו״ד גלעד מעוז ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) 
  • עו"ד חני אבינרי ממשרד מיתר | עורכי דין (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד עופר זוזובסקי ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד אבי בן-יעקב ממשרד וקסלר, ברגמן ושות' (ירידה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 4

  • עו"ד אדם שפרוך ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ארז גוריון ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) 
  • עו"ד ארז ספיר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד ארז תיק ממשרד ליפא מאיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד איל מרום ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד שגיא המר ממשרד פישר (FBC & Co.)

Up & Coming

  • עו"ד צוריאל פיקאר ממשרד הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)

יצאו מהדירוג

  • עו"ד ארי וקסלר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן

 

תכנון ובנייה: עורכי דין – דירוג אישי

Spotlight Table

  • עו"ד אבי פורטן ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו״ד תמר מגדל ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד חיים וינטרוב ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד ענת בירן ממשרד ענת בירן ושות'
  • עו"ד שגיב חנין ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד אלי וילצ'יק ממשרד כהן וילצ'יק ושות'
  • עו"ד טלי סלטון-ישועה ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד עופר טויסטר ממשרד עפר טויסטר ושות'

חדלות פירעון

דירוג איכות 1

  • עמית, פולק, מטלון ושות'
  • ארנון, תדמור-לוי
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • ליפא מאיר ושות'
  • מיתר | עורכי דין
  • מטרי, מאירי, וכט ושות'

דירוג איכות 2

  • מ. פירון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • פישר (FBC & Co.)
  • גורניצקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • הרצוג פוקס נאמן (כניסה חדשה לדירוג)
  • גיסין ושות', עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • גולדבלט גינדס יריב – עורכי דין
  • שאול קוטלר עורכי דין

יצאו מהדירוג

  • דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס עמית ושות'

 

חדלות פירעון: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople

  • עו״ד ליפא מאיר ממשרד ליפא מאיר ושות׳

דירוג איכות 1

  • עו״ד עמית פינס ממשרד פישר (FBC & Co.)(עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד ארז חבר ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות׳
  • עו״ד צוריאל לביא ממשרד ליפא מאיר ושות׳
  • עו״ד אמיר ברטוב ממשרד ברטוב ושות' – משרד עורכי דין
  • עו״ד גיא גיסין ממשרד גיסין ושות׳, עורכי דין

דירוג איכות 2

  • עו״ד גיל אורן ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו״ד פיני יניב ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד רענן קליר ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד יניב דינוביץ ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו״ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה ושות'
  • עו״ד רונן מטרי ממשרד מטרי, מאירי, וכט ושות'
  • עו״ד שאול קוטלר ממשרד שאול קוטלר עורכי דין

דירוג איכות 3

  • עו"ד אלון בנימיני ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו״ד אלונה בומגרטן ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות׳
  • עו"ד אמיר דולב ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו״ד עמית לדרמן ממשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
  • עו"ד איתי הס ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד יוסף בנקל ממשרד שבלת ושות׳
  • עו״ד קרן רייכבך-סגל ממשרד גורניצקי ושות'
  • מעו"ד שלמה נס ממשרד מ. פירון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד ירון אלכאוי ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד יובל ברגיל ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד עדי פיגל ממשרד פרץ פיגל עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד דורית לוי טילר ממשרד לוי טילר ושות'
  • עו"ד אהוד גינדס ממשרד גולדבלט גינדס יריב – עורכי דין

יצאו מהדירוג

  • עו"ד אשי אנגלמן ממשרד הרצוג פוקס נאמן

סטארטאפים

דירוג איכות 1

  • ארנון, תדמור-לוי
  • גולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • מיתר | עורכי דין
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'

דירוג איכות 2

  • עמית, פולק, מטלון ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • שבלת ושות'
  •   & H-F הירש-פלק ושות'

דירוג איכות 3

  • ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM)
  • פישר (FBC & Co.)
  • רז, דלוגין ושות'

דירוג איכות 4

  • ליפא מאיר ושות'
  • BFP & Co. (כניסה חדשה לדירוג)
  • הורן ושות' משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • פרל כהן צדק לצר ברץ
  • צמח שניידר ושות'

סטארטאפים – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד אמיר רז ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד איתי פרישמן ממשרד מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד רועי קנר ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • עו"ד יאיר גבע ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד ניצן הירש-פלק ממשרד & H-F הירש-פלק ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד ענת איגנר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד דניאל צ'ין ממשרד AYR – עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ׳ ושות'
  • עו"ד מייקל הלר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד נמרוד ורמון ממשרד ארנון, תדמור-לוי

דירוג איכות 3

  • עו"ד ארנון סמבורסקי ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד דני דילברי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד חנן חביב ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד קובי בן-שטרית ממשרד ארנון, תדמור-לוי (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד נגה דבצרי ספירא ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • עו"ד רענן לרנר ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד ירום רומם ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו"ד הללי ברט ממשרד BFP & Co.

דירוג איכות 4

  • עו"ד חן מנצור ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו״ד אלי שפרונג ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד ערן יניב ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד איאן רוסטובסקי ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות'
  • עו"ד יורי קרייסברג ממשרד ארנון, תדמור-לוי (ירידה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד ליאור אבירם ממשרד שבלת ושות'
  • עו"ד אסנת סרוסי פירסטטר ממשרד אגמון עם טולצ'ינסקי
  • עו"ד רן דלוגין ממשרד רז, דלוגין ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רז טפר ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד שלמה לנדרס ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד יובל לזי ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד זיו פרייז ממשרד ליפא מאיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד גיא לחמן ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ
  • עו"ד מימי צמח ממשרד צמח שניידר ושות'
  • עו"ד יובל הורן ממשרד הורן ושות' משרד עורכי דין
  • עו"ד יובל אורן ממשרד & H-F הירש-פלק ושות'

Up and Coming

  • עו"ד איתי גורה ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו"ד ויוה גייר ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון

 סטארטאפים: מומחיות זרה

 USA: Tomer Shani – Meitar NY Inc

תקשורת, מדיה ושידור

דירוג איכות  1

  • פישר (FBC & Co.)
  • גורניצקי ושות׳

דירוג איכות  2

  • AYR- עמר, רייטר, ז׳אן, שוכטוביץ׳ ושות׳
  • ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון
  • גולדפרב גרוס זליגמן
  • קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • ש. הורוביץ ושות׳

דירוג איכות 3

  • ארנון, תדמור-לוי
  • הרצוג פוקס נאמן
  • מיתר | עורכי דין (ירידה מקבוצת איכות 2)
  • שבלת ושות'
  • שמעוני גרוס ושות'
  • ליבליך-מוסר
  • ריינגולד בסט (כניסה חדשה לדירוג)

תקשורת, מדיה ושידור: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople (דירוג חדש)

  • עו״ד אסתר שטרנבך ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 1)

דירוג איכות 1

  • עו״ד ליאור פורת ממשרד גורניצקי ושות׳
  • עו״ד נגה רובינשטיין ממשרד קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • עו״ד יורם בונן ממשרד פישר (FBC & Co.)

דירוג איכות 2

  • עו״ד אמיר ונג ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד ערן שמעוני ממשרד שמעוני גרוס ושות'
  • עו״ד אייל רועי שגיא ממשרד AYR – עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ׳ ושות'
  • עו״ד חגי דורון ממשרד ש. הורוביץ ושות׳
  • עו״ד יוסי עבאדי ממשרד מיתר | עורכי דין

דירוג איכות 3

  • עו״ד איל פרייס ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • מעו"ד הדס בקל ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד עידו חיטמן ממשרד ארנון, תדמור-לוי
  • עו״ד תמיר אפורי ממשרד שבלת ושות׳
  • עו"ד טוני גרינמן ממשרד טוני גרינמן עורכי דין
  • עו"ד נועה גבע ממשרד נועה גבע משרד עורכי דין
  • עו"ד אורי בסט ממשרד ריינגולד בסט (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רונן ריינגולד ממשרד ריינגולד בסט (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד טל ליבליך ממשרד ליבליך-מוסר

Up and Coming

  • עו"ד נועה נודלמן ממשרד שמעוני גרוס ושות'

יצאו מהדירוג

  • עו"ד דב אברמוביץ ממשרד א.ש.שמרון, י.מלכו, פרסקי ושות'

מיסוי

דירוג איכות 1

  • עגולדפרב גרוס זליגמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • גורניצקי ושות'
  • הרצוג פוקס נאמן ושות'
  • מיתר | עורכי דין (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 2

  • מאיר מזרחי ושות'
  • שקל ושות'

דירוג איכות 3

  • ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • בנימיני ושות'
  • פישר (FBC & Co.)
  • ש. הורוביץ ושות'
  • ברכה ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • זיו שרון ושות' עורכי דין

מיסוי: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople

  • עו"ד מאיר לינזן ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד פנחס רובין ממשרד גורניצקי ושות'

דירוג איכות 1

  • עו"ד דניאל פסרמן ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו"ד אלדר בן-רובי ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד גיא כץ ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו"ד טל עצמון ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד יניב שקל ממשרד שקל ושות'
  • עו"ד זיו שרון ממשרד זיו שרון ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד ענת שביט ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד מאיר מזרחי ממשרד מאיר מזרחי ושות'
  • עו"ד יאיר בנימיני ממשרד יאיר בנימיני ושות' (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד ירון סבר ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו״ד יובל נבות ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 3)
  • עו"ד טלי ירון-אלדר ממשרד ירון-אלדר פלר שורץ ושות'

דירוג איכות 3

  • עו"ד דורון לוי ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות'
  • עו"ד ערן למפרט ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון (עלייה מקבוצת איכות 4)
  • עו"ד גיל גריידי ממשרד גורניצקי ושות'
  • עו״ד גיל נדל ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן
  • עו"ד ליאור נוימן ממשרד ש. הורוביץ ושות'
  • עו"ד אהוד ברזילי ממשרד אודי ברזילי עורכי דין

דירוג איכות 4

  • עו"ד גיל רוה ממשרד רוה הבר ושות'
  • עו"ד קשת סירוטה-לוינר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד מיכאל בריקר ממשרד מיתר | עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד נועה לב גולדשטיין ממשרד פישר (FBC & Co.)
  • עו"ד אורן בירן ממשרד גולדפרב זליגמן גרוס
  • עו"ד רחלי גוז-לביא ממשרד עמית, פולק, מטלון ושות'
  • עו"ד שאול גרוסמן ממשרד מיתר | עורכי דין
  • עו"ד ענת טנא ממשרד אלתר עורכי דין
  • עו"ד עופר אלבוים ממשרד שקל ושות'
  • עו"ד יועד פרנקל ממשרד זיו שרון ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד יוסי אלישע ממשרד יוסי אלישע קלדרון ושות'

מיסוי: משרדי עורכי דין זרים

  • Israel: Keren Shitrit – Meitar | law offices (כניסה חדשה לדירוג)
  • Netherlands: Jeroen Janssen – Loyens & Loeff
  • USA: Idan Netser – Sidley Austin LLP

תחום תחבורה: תעופה

דירוג איכות  1

  • פישר (FBC & Co.)
  • ש. הורוביץ ושות׳

דירוג איכות  2

  • ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • הרצוג פוקס נאמן
  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות׳

דירוג איכות  3 (דירוג חדש)

  • גד אלבז משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • גוטליב גרא ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

 

תחום התחבורה -תעופה: עורכי דין – דירוג אישי

Senior Statespeople

  • עו״ד אלן סאקס ממשרד הרצוג פוקס נאמן
  • עו״ד יו קוברסקי ממשרד ש. הורוביץ ושות'

Star Individuals

  • עו״ד שירלי קציר ממשרד פישר (FBC & Co.)(עלייה מקבוצת איכות 1)

דירוג איכות 1

  • עו"ד בן קנטור ממשרד הרצוג פוקס נאמן (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד אייל דורון ממשרד ש. הורוביץ ושות׳ (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו״ד צ׳רלס גוטליב ממשרד גוטליב גרא ושות' (עלייה מקבוצת איכות 2)

דירוג איכות 2

  • עו"ד חניטל בלינסון נבון ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד אילן וינדר ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות׳ (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רועי מסורי ממשרד ארנון, תדמור-לוי (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו״ד גד אלבז ממשרד גד אלבז משרד עורכי דין

תחום התחבורה – ספנות

דירוג איכות 1

  • ש. פרידמן, אברמזון ושות' (בדירוג של 2023 הופיעו בשם ש. פרידמן ושות')

דירוג איכות 2

  • נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'
  • הריס ושות', משפט ימי
  • אילן אורלי ושות'
  • SPRINZAK
  • לשם-קיפרמן משרד עורכי-דין ונוטריון

 

תחום התחבורה – ספנות: עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד אמיר כהן-דור ממשרד ש. פרידמן, אברמזון ושות'
  • עו״ד יוסף שפרינצק ממשרד SPRINZAK (עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד מיכאל ספרן ממשרד ש. פרידמן, אברמזון ושות'

דירוג איכות 2

  • עו"ד אילן אורלי ממשרד אילן אורלי ושות' (ירידה מקבוצת איכות 1)
  • עו"ד אירית קיפרמן ממשרד לשם-קיפרמן משרד עורכי-דין ונוטריון
  • עו"ד יואב הריס ממשרד הריס ושות', משפט ימי

דירוג איכות 3

  • עו"ד גלעד ברמן ממשרד גלעד ברמן, משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד אריאל זיסמן ממשרד אריאל זיסמן – פרקטיקת יחיד (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רועי כהן ממשרד ש. פרידמן, אברמזון ושות' (עלייה מקבוצת איכות Up and coming)

Associates to watch

  • עו"ד מירב נור ממשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'

יצאו מהדירוג

  • עו"ד ג'ון הריס ממשרד הריס ושות', משפט ימי

צווארון לבן

Spotlight

  • ברנע ג'פה לנדה ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • חן, יערי, ואקי ושות'
  • שינמן נגב ניב, משרד עורכי דין
  • פישר (FBC & Co.) (כניסה חדשה לדירוג)
  • איתן מעוז, משרד עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • גורניצקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • גיורא אדרת משרד עורכי דין
  • אילן סופר ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • קוסטליץ ושות', עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)

צווארון לבן: עורכי דין – דירוג אישי

דירוג איכות 1

  • עו"ד דרור מתתיהו ממשרד פישר (FBC & Co.)(עלייה מקבוצת איכות 2)
  • עו"ד בועז בן צור ממשרד בועז בן צור ושות'
  • עו"ד גיורא אדרת ממשרד גיורא אדרת משרד עורכי דין
  • עו"ד ז'ק חן ממשרד חן, יערי, ואקי ושות'
  • עו"ד נוית נגב ממשרד שינמן נגב ניב, משרד עורכי דין

דירוג איכות 2

  • עו"ד אילן סופר ממשרד אילן סופר ושות'
  • עו"ד איתן מעוז ממשרד איתן מעוז, משרד עורכי דין
  • עו"ד איריס ניב־סבג ממשרד שינמן נגב ניב, משרד עורכי דין
  • עו"ד נתי שמחוני ממשרד נתי שמחוני ושות'
  • עו"ד נבות תל-צור ממשרד תל-צור ושות'
  • עו"ד ירון קוסטליץ ממשרד קוסטליץ ושות', עורכי דין

דירוג איכות 3

  • עו"ד צבי גבאי ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות'
  • עו"ד רות ליטבק ממשרד עיני ליטבק לזר ושות'
  • עו"ד יעל גרוסמן ממשרד יעל גרוסמן עורכי דין
  • עו"ד ירון ליפשס ממשרד כספי ושות'

דירוג איכות 4

  • עו"ד ארז הראל ממשרד גורניצקי ושות' (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד רווית צמח ממשרד רווית צמח, עורכי דין
  • עו"ד רועי בלכר ממשרד קריספין, רובינשטיין, בלכר, קדוש ושות'
  • עו"ד שרון כהנא ממשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'
  • עו"ד אלון רון ממשרד ורדי לשם רון, עורכי דין (כניסה חדשה לדירוג)
  • עו"ד שרון קלינמן ממשרד קלינמן נאור ושות'

Up and Coming

  • עו"ד הדר ישראלי ממשרד ברנע ג'פה לנדה ושות' (כניסה חדשה לדירוג)

ט.ל.ח.

לכניסה לדירוג המלא של מדריך הדירוג Chambers Global  ניתן להקליק כאן.

*** משרד רובוס מסייע בעשור האחרון למשרדי עו"ד בכל הקשור לכתיבה, הגשה, עריכה – ושלל פעילויות נוספות מול מדריכי הדירוג המשפטיים – ישראלים ובינלאומיים כאחד. בין הפעילויות – טיוב מסמכי הגשה, יצירת קשר מול מדריכי הדירוג ועוד. לשאלות בנושא, הרחבה ועוד – מוזמנים לפנות למשרדנו: office@robus.co.il

 

קראתם עד כאן? הנה עוד כמה מאמרים שיכולים לעניין

דירוג שנת 2020 של מדריך World Tax

פרסום מדריכי הדירוג נמשך, והפעם פורסם דירוג שנת 2020 של מדריך הדירוג המשפטי בתחום המיסוי World Tax – המדובר במדריך דירוג בינלאומי המתמקד בתחום המיסוי לנישות השונות שבו.

קרא עוד