חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משרד רובוס נבחר כמשרד המוביל בישראל לליגל מרקטינג בידי מגזין פיננסי זר

אנו שמחים וגאים לעדכן כי במסגרת גיליון סיכום השנה של מגזין Corporate LiveWire  סקר המגזין גופים משפטיים ופיננסיים בולטים מסביב לעולם במסגרת דירוג Global Awards 2013.

המגזין בחר במשרד Robus כמשרד המוביל בישראל בתחום ה- Legal Marketing Consulting והכתיר אותו בתואר: Legal Marketing Consultants of the year – Israel.

ראש משרד Robus, עו"ד זהר פישר הוסיף- "על רקע הרחבת העיסוק של משרדנו בטיפול במשרדי עורכי-דין זרים, גם במהלך שנה זו נוסיף לתת את הדגש על כניסתם לישראל של משרדי עו"ד זרים, והסיוע להם בכלל מהלכיהם כאן בארץ, לרבות בנושא של מיזוג עם משרדי עו"ד ישראלים".

Robus Corporate Live Wire

לפרסום מלא של המאמר אודות משרד Robus במגזין Corporate Live Wire יש להקליק כאן

Corporate Wire - Robus legal marketing

קראתם עד כאן? הנה עוד כמה מאמרים שיכולים לעניין

ניוזלטר למשרדי עורכי דין – איך לעשות את זה נכון?

ניוזלטר מקצועי הוא אחד מהכלים השיווקיים המרכזיים של משרדי עורכי דין. ניוזלטר שעוצב ונעשה נכון מהווה כלי אפקטיבי לשמירה על קשר והעברת מידע ללקוחות קיימים, לבניית מוניטין של המשרד בתחומים בהם הוא עוסק, וכמובן – למשיכה וגיוס של לקוחות חדשים.

קרא עוד

7 צעדים פשוטים להצלחה בלינקדאין

אחת הבעיות העולות היא שעורכי דין רבים משתמשים בלינקדאין לטובת התחברות וגלילה בין פוסטים של אנשים אחרים – ולא ככלי אשר מסייע בפיתוח עסקי ובגיוס לקוחות חדשים. בלינקדאין יש את כל מה שעורך דין עשוי להזדקק לו בכדי ליצור קשרים המובילים להזדמנויות חדשות. זה רק עניין של מינוף הכלים וליישום טוב יותר.
לשם כך, אספנו עבורכם כמה טיפים לעורכי הדין העושים את צעדיהם הראשונים בלינקדאין.

קרא עוד