חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משרד רובוס נבחר כמשרד המוביל בישראל לליגל מרקטינג בידי מגזין פיננסי זר

אנו שמחים וגאים לעדכן כי במסגרת גיליון סיכום השנה של מגזין Corporate LiveWire  סקר המגזין גופים משפטיים ופיננסיים בולטים מסביב לעולם במסגרת דירוג Global Awards 2013.

המגזין בחר במשרד Robus כמשרד המוביל בישראל בתחום ה- Legal Marketing Consulting והכתיר אותו בתואר: Legal Marketing Consultants of the year – Israel.

ראש משרד Robus, עו"ד זהר פישר הוסיף- "על רקע הרחבת העיסוק של משרדנו בטיפול במשרדי עורכי-דין זרים, גם במהלך שנה זו נוסיף לתת את הדגש על כניסתם לישראל של משרדי עו"ד זרים, והסיוע להם בכלל מהלכיהם כאן בארץ, לרבות בנושא של מיזוג עם משרדי עו"ד ישראלים".

Robus Corporate Live Wire

לפרסום מלא של המאמר אודות משרד Robus במגזין Corporate Live Wire יש להקליק כאן

Corporate Wire - Robus legal marketing

קראתם עד כאן? הנה עוד כמה מאמרים שיכולים לעניין

עדכוני אתיקה מקצועית (מאי 2019) – שינויים בכללי הפרסום

בשנים האחרונות קווי המסגרת של האתיקה המקצועית בכל הנוגע לפרסום מותר בשוק עריכת הדין הולכים מתרככים (לרבות רפורמת אתיקה מאסיבית שהתרחשה מעט למעלה משנה) – ואלו מאפשרים לעורכי הדין להשתמש ברשתות החברתיות והמדיה התקשורתית ככלי פרסומי לכל דבר ועניין – במגבלות מחויבות.

קרא עוד

שכר עורכי-דין צעירים – מה הסטאטוס, ומה מתרחש מעבר לים

אין זה סוד גדול כי חיי עורכי הדין הצעירים אינם קלים. מדובר במקצוע בו שעות העבודה ארוכות, לא פעם עמוק אל תוך הלילה. בתחום המשפט המסחרי, לדוגמה, העבודה בפירמות גדולות יכולה להימשך מעל 12 שעות ביום, ובזמנים של עומס – לא פעם מוצאים עצמם עורכי הדין הצעירים מסיימים את יום העבודה אחרי 12 בלילה – לוקחים מונית הביתה – רק כדי להגיע למחרת ליום דומה.

קרא עוד