חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ILMA – איגוד הליגל מרקטינג הישראלי

ארגון (ILMA -(Israeli Legal Marketing Association, ארגון הליגל מרקטינג הישראלי הינו ארגון המרכז את תחום ה- Legal Marketing בישראל, תחום שכבר הכה שורשים בעולם ולאחרונה נותן אותותיו גם בישראל.

מספר מנהלי פיתוח עסקי פועלים בישראל כבר משנת 2006 במסגרות שונות, אך התחום החל לצבור תאוצה והכרה בחשיבותו רק באמצע שנת 2009, כאשר התמריץ להכרה בחשיבותו של תחום הפיתוח העסקי במשרדי עורכי דין, היה המשבר הכלכלי הגדול בשנת 2008. המשבר הביא משרדי עורכי-דין רבים בארץ ובחו"ל לצמצומי שכר ומעגלי פיטורים, וחשוב מכך, להבנה כי יש להשקיע לא רק במשאב האנושי בתוך המשרד – אלא גם במיתוג, שיווק ופרסום המשרד, או במילים אחרות – משרדי עורכי הדין הכירו בחשיבותו של תחום הפיתוח העסקי.

ארגון ILMA נוסד במטרה לקדם את תחום ה- Legal Marketing בישראל ומתוך ההבנה כי לאנשים הפועלים בשוק ייחודי וחדשני זה, דרוש פורום מקצועי להחלפת רעיונות ולעבודה משותפת.

ארגון ILMA מקדם את תחום ה- Legal Marketing במספר מישורים:

  • קידום ושמירה של סטנדרטים מקצועיים גבוהים בתחום
  • החדרה של התחום והסברת חשיבותו לתחום עריכת הדין
  • קידום והכרה של התחום בשיח הציבורי ובסקטור עורכי הדין
  • זירה להחלפת דעות ושיתוף פעולה
  • עריכת השתלמויות וימי עיון מקצועיים בתחום
  • עריכת כנס שנתי בתחום

ארגון ILMA נמצא בקשר עם ארגוני Legal Marketing מקבילים בעולם, והוא מהווה נקודת גישה לידע, אנשי מקצוע, משאבים, ניסיון בינ"ל בתחום, קשר למובילי התחום בצפון אמריקה ובאירופה ובעיקר – מקור לצמיחה אישית ומקצועית בתחום זה.

ארגון ILMA הוא ארגון צעיר הפתוח לשיתופי פעולה, רעיונות ויזמות בתחום הפיתוח העסקי, ועוסק בהרחבת והחדרת תחום ה- Legal Marketing בישראל.

למידע נוסף, בקרו באתר הבית של ארגון ILMA.